STVOŘEN DO MĚSTA. VHODNÝ I DO TERÉNU.

Naprosto sebejistý.

Jakmile usednete za volant, máte k dispozici řadu pokročilých asistenčních systémů, které zajišťují dokonalou ovladatelnost vozu za jakýchkoliv podmínek. Poznejte technologie, které usnadní řízení a zpříjemní život.

Výkonný a zároveň efektivní.

Vybrat si můžete ze dvou motorů. Nový Ford EcoSport je k dispozici s motorem 1.0 EcoBoost, šestinásobným vítězem ankety Mezinárodní motor roku. Výkon tohoto motoru je 100 k (73 kW) nebo 125 k (92 kW). U motoru se 125 koňmi je navíc možnost vybrat se manuální či automatickou 6st. převodovku.

Účelný a zároveň inteligentní.

Technologie a systémy nového Fordu EcoSport byly již od základu navrženy tak, aby zpříjemnily vaši jízdu. Systém Ford SYNC 3 umožňuje ovládat telefon, hudební přehrávač a navigaci intuitivními hlasovými pokyny nebo prostřednictvím 8″ dotykové obrazovky. Díky prémiovému audiosystému B&O PLAY s 10 reproduktory budete ohromeni zvukem své oblíbené hudby. Vaše pohodlí zaručí promyšlené detaily interiéru, jako jsou například vyhřívaná a sedadla či nastavitelný volant.

Myslí na vaše bezpečí.

Vaše bezpečnost je vždy na prvním místě. Proto je nový Ford EcoSport vybaven systémy, které chrání jak vás, tak váš vůz. Elektronický stabilizační systém (ESC) v sobě zahrnuje řadu technologií, které vám pomáhají udržet kontrolu nad vozem i v kritických situacích. Mezi tyto technologie patří například řízení stability (RSC) nebo asistent rozjezdu do svahu (HLA). Bezpečnost zajišťuje také systém 7 airbagů. Díky všem těmto technologiím získal nový Ford EcoSport 4 hvězdičky od nezávislé evropské organizace Euro NCAP.

Veškerý prostor, který potřebujete.

Nový Ford EcoSport vás překvapí svým prostorným interiérem v segmentu malých SUV. Prostor je chytře rozvržen, obsahuje řadu odkládacích přihrádek a sklopná zadní sedadla v poměru 60/40. Pohodlně tak můžete naložit všechna zavazadla, podlahu zavazadlového prostoru lze navíc nastavit ve třech různých polohách.

Dostupné modely

Ecosport Trend

Ecosport Trend Plus

Ecosport Titanium

Ecosport ST-Line

Ecosport ST-Line Black

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz