Nespustíte z ní zrak

Neuvěřitelně chytré!

Když nastartujete Ford Fiesta, probudíte tím k životu širokou paletu vyspělých systémů a technologií. Například aktivní parkovací asistent, adaptivní tempomat, asistent pro jízdu v pruzích, systém rozpoznávání dopravních značek a mnoho dalších. Připravte se vyzkoušet technologie tak chytré a užitečné, až se budete divit, jak jste se bez nich mohli doposud obejít.

Příjemná a pohodlná.
Zábavná a inteligentní.

Pokud chytré technologie fungují hladce u vás doma, proč ne i ve vašem autě. Ford Fiesta je vybaven systémem SYNC 3, který usnadňuje život; prémiový audiosystém B&O, jenž se postará o zábavu na cestách; a elektricky ovládanou panoramatickou střechou, která zpříjemní každou jízdu. Připravte se vyzkoušet tohle všechno i mnoho dalšího v prostoru navrženém tak, aby vám zajistil veškeré myslitelné pohodlí.

Vychutnáte si jízdní dynamiku. Oceníte hospodárnost.

Proč byste se měli rozhodovat mezi suverénními jízdními výkony a nízkou spotřebou paliva? S Fordem Fiesta můžete mít obojí. Šestinásobný držitel titulu „Motor roku“, zážehový 1.0 EcoBoost, je vám k službám. Systém Stop-Start pomáhá šetřit palivo při každém zastavení. A vyspělé jízdní vlastnosti spolu s precizní ovladatelností představují záruku vynikajícího pocitu z jízdy.

Bezpečnost a zabezpečení jsou pro nás prioritou.

Ford Fiesta disponuje celou řadou pokročilých technických řešení, která v rizikových situacích ochrání vás, vaše cestující i samotný vůz. K nejvýznamnějším prvkům patří adaptivní tempomat, aktivní parkovací asistent, chrániče hran dveří a SYNC 3 s automatickým nouzovým voláním Emergency Assist. Je zde i celá řada dalších systémů, z nichž některé pomáhají nehodě úplně předejít.

Unikněte každodenní rutině.

Ford Fiesta Active byl navržen jak pro každodenní městský život, tak pro výlety mimo něj. Mezi prvky inspirované vozy SUV patří například střešní ližiny, širší podběhy kol a speciální 17“ kola z lehkých slitin. Zvýšená světlá výška vám dodá pocit naprosté kontroly nad situací.

Dostupné modely

Fiesta Active

Fiesta Trend

Fiesta Titanium

Fiesta ST-Line

Fiesta ST

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz