Výraz jistoty. Aura vytříbenosti.

Jistota v problematických situacích

Inteligentní pohon všech kol (AWD) dokáže měnit rozdělení hnací síly podle toho, zda zrovna jedete po mokrém, suchém nebo namrzlém povrchu. Podle momentální potřeby dokáže poslat více síly na přední, nebo naopak na zadní kola. Výsledkem je výjimečná ovladatelnost a také nižší spotřeba, protože systém připojuje zadní kola jen v případě potřeby.

Snadné sklápění sedadel tlačítkem

Inovativní systém snadného sklápění sedadel EasyFold umožňuje sklopit kterékoliv sedadlo ve druhé řadě pouhým stiskem tlačítka. Při nakládaní větších předmětů pak oceníte funkce Easy Fold a Power Raise, jejichž zásluhou lze sedadla ve třetí řadě tlačítkem sklápět i opět narovnat.

Ford EcoBoost: Dynamika a hospodárnost bez kompromisů

Zážehový motor Ford EcoBoost se vyznačuje kombinací přímého vstřikování paliva a přeplňování turbodmychadlem. Díky tomu dosahuje vynikajícího výkonu i spotřeby:

Nový zážehový motor 1.5 Ford EcoBoost je nejnovějším členem revoluční řady Ford EcoBoost. Má nízké emise a mimořádně nízkou spotřebu paliva, zároveň však nabízí výkon 121 kW (165 k).

Vzájemně spolupracující bezpečnostní systémy reagují ve zlomku sekundy.

Ford Systém inteligentní ochrany (IPS) koordinuje činnost mnoha různých systémů tak, aby zajistil maximální ochranu vás i vašich cestujících. Kromě karoserie z vysoce pevné oceli pohlcující energii při nárazu snižuje riziko zranění při nehodě i moderní konstrukce sedadel a bezpečnostních pásů.

Nejmodernější hands-free technologie

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Na přání je k dispozici s barevnou dotykovou 8“ obrazovkou. Tato obrazovka s vysokým rozlišením umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání nejdůležitějších funkcí jako je telefon, audio nebo navigace. Nyní navíc systém poskytuje plnou podporu českého jazyka, díky čemuž je ovládání ještě snazší a příjemnější.

Dostupné modely

Galaxy Titanium

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz