NOVÝ DRUH MUSTANGU JE ELEKTRICKÝ

Navazuje na legendární postavení svých předchůdců. Mustang Mach-E představuje nový rozměr svobody. Připravte se znovu si zamilovat řízení.

VIZUÁLNÍ INTUICE

Elegantní 15,5″ displej je domovem online systému SYNC s cloudovou navigací, aktualizacemi na dálku a možností WI-FI připojení.

VÁŠ ŘIDIČSKÝ ASISTENT

Mustang Mach – E nabízí řadu pokročilých asistenčních technologií.

BEZPEČNĚ A JEDNODUŠE

Mustang Mach-E nepotřebuje tradiční klíč ani dveřní kliky. Do vozu se rychle a snadno dostanete díky inovativním E-zámkům a konektivitě FordPass.

PRVNÍ POHLED NA PLNĚ ELEKTRICKÝ MUSTANG

100% SUV. 100% EMOCE.

POHON VŠECH KOL

VŠESTRANNOST

Propracovaná hnací soustava se dvěma motory a pohonem všech kol zvyšuje laťku. Přední i zadní náprava mají každá svůj elektromotor. Díky tomu má vůz lepší jízdní vlastnosti a pomůže vám zvládnout náročnější podmínky.

PROSTOR

POHODLÍ

V prostorném interiéru je dost místa pro všechny cestující. Mohou se pohodlně usadit a užívat si jízdu.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

PRAKTIČNOST

Ať už se balíte na dobrodružný výlet, nebo nakládáte nákup, prakticky řešené zavazadlové prostory vpředu i vzadu představují univerzální řešení pro každou příležitost.

KTERÝ MODEL VÁS LÁKÁ NEJVÍC?

MUSTANG MACH-E

Dojezd až 600 km, rychlonabíjení stejnosměrným proudem s regulací nabíjecího výkonu až do 150 kW (115 kW pro model se standardním dojezdem), telefon jako klíč a intuitivní technologie, které asistují řidiči a zpříjemňují pobyt ve voze.

MUSTANG MACH-E AWD

Ještě lepší akcelerace a sportovnější chování v zatáčkách. Stálý pohon všech kol realizovaný dvěma elektromotory představuje záruku dynamické a řidičsky podmanivé jízdy.

MUSTANG MACH-E FIRST EDITION

Model First Edition se bude vyrábět v omezeném počtu. Standardně se dodává s celoplošnou panoramatickou střechou, audiosystémem B&O s 10 reproduktory, inteligentními asistenčními technologiemi a exkluzivním lakem v modrém metalickém odstínu Grabber.

FIRST EDITION. VZÁCNÝ DRUH.

First Edition se standardně dodává s panoramatickou skleněnou střechou, exkluzivním lakem a inovativními technologiemi.

0–100 KM/H POD PĚT SEKUND

ELEKTRICKÁ SVOBODA

Dynamický charakter Mustangu ve zcela novém podání s elektrickým pohonem a točivým momentem až 830 Nm, hodným emblému cválajícího mustanga.

STEJNĚ SNADNÉ JAKO NABÍJENÍ CHYTRÉHO TELEFONU

NAPÁJENÍ DOMA

Ušetříte čas a peníze, když nemusíte doplňovat palivo. Nabíjení vašeho vozidla doma znamená, že můžete začít každý den s dojezdem až 600 km na elektřinu, což znamená, že většina vašich cest bude pokryta.

PRO POHODLÍ NA CESTÁCH

Mustang Mach-E bude možné nabíjet stejnosměrným proudem – to znamená, že ve vysoce výkonné nabíjecí stanici budete moci dobít dojezd 93 km za pouhých 10 minut.

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz