UŽÍVEJTE SI PROSTORU A ŽIVOTA

Ještě snazší parkování

Aktivní parkovací asistent vám pomůže zaparkovat do míst, která jsou pouze o 20% delší než vaše vozidlo. Jednoduše stisknete tlačítko a senzory tohoto inovativního systému lokalizují vhodné místo, pokud okolo něj projíždíte. Následně parkovací asistent vozidlo zaparkuje, zatímco vy ovládáte pouze brzdový pedál, plyn a řadicí páku dle zvukových signálů a instrukcí na displeji palubního počítače.

Sedadla, která vám poskytnou vynikající oporu a navíc i masáž.

Pro řidiče a spolujezdce jsou dostupná multifunkční masážní sedadla s 11 pneumatickými polštáři masírující stehna, hýždě a oblast bederních svalů při dlouhé jízdě.

Motory Ford EcoBoost: dynamika i hospodárnost bez kompromisů

Oba zážehové motory Ford EcoBoost se vyznačují kombinací přímého vstřikování paliva a přeplňování turbodmychadlem. Díky tomu dosahují vynikajícího výkonu i spotřeby: 

Zážehový motor 1.5 Ford EcoBoost je nejnovějším členem revoluční řady Ford EcoBoost. Vznikl promyšleným zmenšením motoru 1.6 Ford EcoBoost. Má nižší emise a spotřebu paliva jen 6,5 l/100 km (kombinovaná), přitom však dosahuje výkonu 121 kW (165 k).

Silnější zpomalení při prudkém brzdění

Elektronický brzdový asistent pomáhá vozu dosáhnout maximální účinnosti brzd v krizových situacích. Systém řízený soustavou ESC sleduje, jakou silou působíte na brzdový pedál, a v případě potřeby automaticky zvýší tlak v brzdové soustavě.

Vynikající ovladatelnost i komfort díky vyspělému podvozku

Nové víceprvkové zavěšení zadních kol v kombinaci se zdokonalenými vzpěrami MacPherson vpředu zajišťuje přesné vedení kol, vysoký komfort odpružení a precizní ovládání vozu.

Dostupné modely

S-Max Titanium

S-Max ST-Line

S-Max Vignale

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz