Miluje každou cestu

Tourneo Courier je všestranný a kompaktní vůz, který umožňuje bezproblémově střídat práci se zábavou. Součástí jeho nového interiéru jsou i flexibilní sedadla, která umožňují pohodlně usadit až pět cestujících. Nebo můžete díky flexibilnímu řešení sedadel zvětšit zavazadlový prostor vozu, abyste uvezli vše, co potřebujete.

Nyní navíc můžete využívat širokou nabídku pokročilých technologií, které vám natolik usnadní život, že se budete divit, jak jste bez nich do této chvíle mohli žít. Patří sem například technologie, které vám pomohou být propojeni s okolním světem, hands-free a systémy zabraňující nechtěnému překročení povolené rychlosti.

S jeho novým designem a vylepšeným výkonem je Tourneo Courier nejchytřejším řešením pro přepravu vaší rodiny nebo nákladu.

Méně únavná a úspornější jízda

Tempomat umožňuje nastavit požadovanou rychlost, kterou potom automaticky udržuje, dokud nezačnete sami brzdit nebo zrychlovat. Tlačítka na volantu umožňují úpravu nastavené rychlosti i během jízdy.

Nechybí ani nastavitelný omezovač rychlosti, který pomáhá dodržovat přednastavenou maximální rychlost. Pomáhá tak šetřit palivo a snižuje pravděpodobnost neúmyslného překročení povolené rychlosti. Vedle praktických výhod přispívají obě technologie ke snížení vaší únavy na dlouhých cestách.

Šestistupňová převodovka šetřící palivo

Tourneo Courier je vybaveno šestistupňovou manuální převodovkou, která umožňuje pohodlnější a úspornější jízdu. Po dosažení dostatečné rychlosti stačí přeřadit na 6. stupeň a můžete si začít užívat jízdu a zároveň šetřit palivo. Řazení mezi jednotlivými stupni je take hladší a rychlejší.

SYNC 3. Pokročilá hands-free technologie

Ford SYNC 3 je pokročilý systém, který vám umožňuje zůstat ve spojení a ovládat váš telefon a hudbu. Systém lze ovládat prostřednictvím hlasových příkazů nebo pomocí 6’’ barevného dotykového displeje.

Komfortní, prostorný a flexibilní

Tourneo Courier má novou kabinu s pohodlnými a komfortními sedadly, které jsou zároveň i praktické a odolné. Díky jejich konstrukci jsou zároveň i velmi flexibilní. Například zadní sedadla jsou dělená v poměru 60:40 a lze je překlopit dopředu, čímž získáte větší zavazadlový prostor.

Dbá i na bezpečí dětí

Tourneo Courier je zkonstruované tak, aby zajistilo bezpečí dětských pasažérů při každé jízdě. Je vybaveno úchyty ISOFIX, takže můžete do vozu snadno namontovat dvě dětské sedačky.

Mohlo by vás zajímat

Ford Ecosport

Ford Kuga

Ford Focus

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz