OSTATNÍ DODÁVKY NEMAJÍ ŠANCI

Všimne si dopravních značek, které jste mohli přehlédnout

Systém rozpoznávání dopravních značek zaznamená značky umístěné vedle vozovky nebo nad ní, stejně jako stálé i dočasné dopravní značení. V přístrojovém štítu se pak rozsvítí kontrolka se symbolem rychlostního omezení nebo zákazu předjíždění.

Vyšší výkon, menší emise

Pokročilé motory Ford 2.0 EcoBlue v Transitu Custom splňují přísné emisní normy Euro 6. Nižší jsou nejen jejich emise, ale také provozní náklady. Navzdory menšímu zdvihovému objemu než u dřívějších jednotek 2.2 Duratorq dosahují nové motory vyššího výkonu.

Nový SYNC 3. Pohodlné ovládání s rukama stále na volantu

Ford SYNC 3 je moderní komunikační a zábavní systém, který slouží mimo jiné k ovládání telefonu, hudebního přehrávače nebo navigace. K ovládání můžete použít hlasové pokyny nebo 8″ barevnou dotykovou obrazovku, která podporuje gesta zažitá z chytrých telefonů. Sledování dopravních informací v reálném čase vám pomůže vyhnout se dopravním zácpám. Když řeknete „mám hlad“, systém zobrazí seznam restaurací v okolí. 

Aby přívěs zůstal bezpečně ve stopě

Systém stabilizace přívěsu rozpozná počínající rozkývání přívěsu a vyřeší ho snížením rychlosti. Jízda s přívěsem je díky tomu jistější. Systém zpomalí vůz snížením točivého momentu motoru a postupným zvyšováním brzdného tlaku na všech kolech.

Nejlepší nákladový prostor v dané třídě

Transit Custom snadno pojme naplocho uložené stavební desky 240×120 cm nebo tři euro palety. Díky jedinečnému průvlaku v přepážce do něj lze navíc naložit předměty dlouhé až 3,4 m (verze L2) a přitom zachovat všechna místa k sezení vpředu. Celkově má nákladový prostor kratší verze (L1) s instalovanou přepážkou kapacitu úctyhodných šest metrů krychlových. Varianta s prodlouženým rozvorem (L2) nabízí dokonce 6,8 m3. Transit Custom má také nejširší boční nakládací otvor ze všech vozů své třídy. A jeho posuvné boční dveře jsou opatřeny novým aretačním mechanismem, který je při nakládání drží bezpečně otevřené.

Mohlo by vás zajímat

Transit Courier

Transit Connect

Nový Transit

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz