VELKÝ VÝKON BEZ NÁMAHY

Vyrobený pro luxus, vybavený pro dobrodružství

Zcela nový Ford Explorer představuje mezník v dokonalosti SUV. Jeho elegantní, avšak působivá karoserie je tvarovaná tak, aby působila dojmem rafinovaných schopností. Nádherně do nejmenších detailů zpracovaný a všestranný interiér umožňuje pohodlnou jízdu až sedmi osob a zároveň poskytuje velké množství zavazadlového prostoru. Pokročilý pohon plug-in hybrid v kombinaci s inteligentním náhonem na všechna čtyři kola zajišťuje impozantní výkon s mimořádnou účinností dle potřeby. Ford Explorer je vybaven celou řadou dalších funkcí i chytrých technologií a byl pečlivě navržen tak, abyste mohli dobývat svět pohodlně a stylově.

Vyroben pro dokonalost

Usaďte se do kokpitu zcela nového Fordu Explorer a nechte se obklopit řadou nejmodernějších technologií. Díky pokročilému systému volby jízdních režimů přizpůsobte svůj výkon městským silnicím, horským stezkám a všemu mezi tím. Nebo použijte adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go a zvládněte pohodlně i dlouhé cesty. Můžete si dokonce vybrat, zda upřednostnit elektrickou energii, energii benzínového motoru nebo jejich kombinaci. Všechny tyto systémy spolu bezproblémově spolupracují a zvyšují váš zážitek při každé jízdě.

Lepší způsob cestování

Každá linie palubní desky. Každý steh na luxusních kožených sedadlech. Každý materiál použitý v kabině. Žádný detail nebyl příliš malý, abychom mu při výrobě nádherně zpracovaného a všestranného interiéru zcela nového Fordu Explorer nevěnovali pozornost. Je vybaven prémiovým zvukovým systémem B&O na míru, 12,3palcovým konfigurovatelným přístrojovým štítem a sofistikovaným modemem FordPass Connect. Každá záminka bude dobrá, abyste se mohli projet.

Velký výkon bez námahy

Zcela nový Ford Explorer je elegantní kombinací robustních schopností a sofistikované hybridní účinnosti. Precizně navržený hybridní plug-in systém s třílitrovým benzínovým motorem V6 EcoBoost vám pomůže objevovat svět efektivněji než kdy předtím. Pokročilá 10stupňová automatická převodovka s otočným voličem se postará o to, abyste měli vždy zařazen ten správný stupeň. Toto je SUV, které bylo navrženo tak, abyste měli požitek z jízdy a maximální kontrolu nad vozem i silnicí.

Inteligentní bezpečnostní technologie

Zcela nový Ford Explorer využívá řady pokročilých technologií, které maximálně zvyšují bezpečnost vaši, vašich spolujezdců i všech ostatních účastníků silničního provozu. Systémy jako Pre-Collision Assist s detekcí chodců a ochrana před převrácením aktivně pomáhají předcházet nehodám. Zatímco ostatní, jako je brzdění po nárazu, mohou snížit závažnost nehody.

Vyroben pro dobrodružství

Zcela nový Ford Explorer byl od základu navržen pro spolehlivost a dokonalost. Pohodlně se v něm usadí až sedm cestujících. Pokud všechna zadní sedadla složíte, získáte 2274 litrů všestranného zavazadlového prostoru. S 825 Nm točivého momentu utáhnete až 2500 kg. Takže ať už plánujete víkend na golfu nebo dlouhý výlet s rodinou, nikdy nebudete mít málo místa.

Dostupné modely

Explorer ST-Line

Explorer Platinum

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz