200 koní a úsměv na rtech

Charakter vozu můžete měnit podle situace

Nová Fiesta ST nabízí tři přepínatelné jízdní režimy: Normal, Sport a Track, které ovlivňují nastavení posilovače řízení, elektronického stabilizačního systému, motoru, brzd a výfuku. V kombinaci s vylepšeným systémem stranového přesměrování točivého momentu a sportovně naladěným podvozkem se Fiesta ST dokonale přizpůsobí vašemu jízdnímu stylu, ať už zrovna cestujete po dálnici, nebo si užíváte sportovní jízdu na závodním okruhu.

Poznejte, jak chutná výkon

Nová Fiesta ST je ještě výkonnější, pohotovější a řidičsky podmanivější než kdy dříve. Díky zcela novému zážehovému motoru 1.5 EcoBoost o výkonu 147 kW (200 k) a točivém momentu 290 Nm akceleruje z nuly na 100 km/h za 6,5 s. Funkce deaktivace válce snižuje spotřebu paliva v běžném každodenním provozu. Nově je nyní možné vybavit Fiestu ST mechanickým samosvorným diferenciálem, který zlepšuje rozdělení točivého momentu mezi přední kola a tím zajišťuje lepší dynamiku a hbitost vozidla.

Užijte si svou oblíbenou hudbu naplno

Od klasických skladeb po současné hity… ať už je váš vkus jakýkoli, vaše hudba si zaslouží, aby zněla tak, jak její autor zamýšlel. Audiosystém s výkonem 675 W a 10 reproduktory, který společnost B&O dodává pro vozy Ford, poskytuje přesně takovou reprodukci zvuku. Systém, který byl navržen exkluzivně pro zcela nový Ford Fiesta, byl zvukovými techniky společnosti B&O vyladěn tak, aby se při jeho poslechu stávala každá cesta povznášejícím zážitkem. Jedinečný vzhled reproduktorů navíc dokonale dokresluje elegantní interiér vozu Ford Fiesta.

Zůstaňte za všech okolností pány situace

Elektronický stabilizační systém nepřetržitě monitoruje jízdu. Jakmile zaznamená jakoukoliv odchylku od zvolené jízdní dráhy jako např. počátek smyku, automaticky upraví vaši pozici na vozovce a pomůže vám dostat vůz zpět pod kontrolu.

Dostupné modely

Fiesta Active

Fiesta Trend

Fiesta Titanium

Fiesta ST-Line

Fiesta ST

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz