Vychutnejte si každou zatáčku

Upravte si jízdu podle svých představ

Focus ST nabízí maximální zážitek z jízdy. Díky volitelným jízdním režimům Normal, Kluzký povrch, Sport a Závodní trať můžete Focus ST plynule měnit z pohodlného cestovního vozu na vzrušující sportovní vůz. Přesně naladěný elektronicky nastavitelný adaptivní podvozek neustále upravuje nastavení odpružení, aby byla zajištěna vynikající kvalita jízdy a jízdní dynamika za všech okolností. Toto je Focus, který je vytvořen pro silnici a zrozen pro závodní trať.

Všestrannost a kultivovanost v jednom

Focus ST je vyroben tak, aby vynikal. A interiér byl navržen tak, aby nezůstal v ničem pozadu. Autosedačky RECARO s charakteristickým logem ST jsou doplněny sportovním volantem. Celkový vzhled doplňuje řadicí páka s hliníkovým designem a hliníkové pedály. Ford SYNC 3 umožňuje ovládat vše od nastavení zvuku a klimatizace interiéru po mobilní telefon a satelitní navigaci – vše prostřednictvím intuitivní 8“ barevné dotykové obrazovky nebo jednoduchých hlasových příkazů. S prémiovým audiosystémem B&O můžete poslouchat oblíbenou hudbu tak, jak má znít.

Stvořený pro výkon

Tohle je Focus, jak ho ještě neznáte. Ford Focus ST je nyní ještě výkonnější, pohotovější a řidičsky podmanivější než kdy dříve. Zážehový motor 2.3 EcoBoost nabízí výkon 280 k a působivý točivý moment 420 Nm. Díky tomu vůz akceleruje z nuly na 100 km/h za pouhých 5,7 s. Nový, precizně naladěný podvozek vám zprostředkuje perfektní kontakt s vozovkou a umožní naplno využít strhující jízdní vlastnosti tohoto mimořádného vozu.

Inteligentní bezpečnostní technologie

Ford Focus ST je vybaven technologiemi, které chrání vás, vaše cestující i ostatní účastníky provozu. Elektronický stabilizační systém nepřetržitě monitoruje jízdu. Zaznamená-li ztrátu trakce, může automaticky aktivovat jednotlivé brzdy k udržení stability. Větší brzdové komponenty zajišťují lepší brzdný účinek. K dispozici je také funkce Pre-Collision Assist s detekcí chodců a cyklistů, která vás upozorní na potenciální překážky na vozovce a v případě potřeby může i aktivovat brzdy.

Dostupné modely

Focus Trend

Focus Trend Edition

Focus Trend Edition Plus

Focus Titanium

Focus Active

Focus ST-Line

Focus ST

Focus ST Plus

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz