SOULAD STYLU A PRAKTIČNOSTI

Nejlepší z obou světů

Mondeo Hybrid kombi využívá hned dva zdroje energie: konvenční benzínový motor a elektromotor napájený akumulátory. Systém automaticky přepíná mezi hnacími jednotkami nebo využívá obě, aby zajistil dokonalou harmonii dynamiky a hospodárnosti. A aby byl celý systém ještě účinnější, rekuperační brzdění zachycuje energii, která se obvykle ztrácí při brzdění. Pak ji znovu využívá k dobíjení vysokonapěťového akumulátoru.

Vytříbenější způsob jízdy

Mondeo je plné moderních technologií, které usnadňují život. Některé technologie, například adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go nebo asistent pro jízdu v pruzích, monitorují aktuální podmínky, okolní provoz i váš styl jízdy a průběžně se jim přizpůsobují. Řízení však usnadňují a zpříjemňují i další užitečné funkce, například asistent rozjezdu do svahu nebo aktivní parkovací asistent.

Užijte si každou cestu

Díky chytrým technologiím a promyšlené konstrukci Fordu Mondeo si vy i vaši spolucestující užijete každou cestu. Od ambientního osvětlení interiéru s přepínatelným barevným provedením přes automatickou klimatizaci až po masážní sedadla… Všechny detaily jsou navržené tak, abyste se ve voze cítili uvolněně. Mondeo Hybrid nyní nabízí ještě více prostoru pro vaše zavazadla, protože je nově k dispozici ve verzi kombi.

Dynamika, kterou chcete, hospodárnost, kterou potřebujete

Ford Mondeo nabízí paletu výkonných a úsporných motorů, kombinovaných s automatickou nebo manuální převodovkou. Můžete se rozhodnout pro hybridní pohon, benzín, nebo diesel. Všechny pohonné jednotky poskytují mimořádný výkon společně s nízkou spotřebou paliva.

Vaše bezpečí je pro nás prioritou

Ford Mondeo využívá řadu důmyslných bezpečnostních systémů, které maximálně zvyšují bezpečnost vaši, vašich spolucestujících i všech ostatních účastníků silničního provozu.

Dostupné modely

Mondeo Trend

Mondeo Titanium

Mondeo Titanium Hybrid

Mondeo Business Edition

Mondeo ST-Line

Mondeo Vignale

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz