SVĚT VÁM LEŽÍ U NOHOU

Byl navržen tak, aby vám pomáhal maximálně si užít moderního života. 

S inovativním designem „zaměřeným na člověka“, odvážným exteriérem ve stylu SUV a sofistikovaným hnacím ústrojím:

Ford Puma neusiluje o vaši pozornost – získává si ji tiše.

Technologie, která dělá z jízdy radost

Ford Puma má řadu inovativních funkcí navržených tak, aby zvětšily požitek z jízdy. Například volitelné jízdní režimy a Ford Co-Pilot360, působivý soubor asistenčních technologií, které spolupracují při zrychlování, brzdění a dokonce i řízení. Mezi ně patří adaptivní tempomat, Pre-Collision Assist a asistent vyhýbacího manévru. Všechny tyto funkce hlídají cestu před vámi a upozorní vás na hrozící nebezpečí.

Krok vpřed

Přichází nová éra hybridních elektrických automobilů šetrnějších k životnímu prostředí. Nový Ford Puma na tento trend reaguje nabídkou mild-hybridní varianty. Motory Fordu Puma nabízejí výběr z konvenčního benzínového motoru EcoBoost a jeho na budoucnost připravené varianty mild-hybrid, která poskytuje vynikající výkon a impozantní spotřebu paliva i výrazně nižší emise CO2.

Dokonalá rovnováha

Nejen hezký na pohled, ale také důmyslný. Kabina Fordu Puma vás obklopí stylovým designem s koženými prvky. Přední sedadla u provedení Titanium mají navíc bederní opěrku s masážní funkcí pro zvýšení komfortu. A elegantní detaily interiéru zvyšují pocit vzdušného a přepychového stylu. Široká nabídka chytrých funkcí a inovativních technologií vám propůjčí naprostou kontrolu na vozem. Od 12,3″ digitálního přístrojového štítu a pokročilého 8″ dotykového displeje systému SYNC 3 až po řadu dalších služeb a funkcí dostupných prostřednictvím informačního systému SYNC 3 a vestavěného modemu FordPass Connect byl každý prvek navržen tak, aby byla vaše jízda co nejjednodušší.

Vše pro vaši ochranu

Děláme maximum pro vaše bezpečí: od upozornění na hrozící kolizi až po inteligentní systémy, které vám pomohou udržet trakci a stabilitu. Proto je Ford Puma vybaven inteligentními asistenčními technologiemi, které chrání vás, vaši rodinu i ostatní účastníky provozu.

Důmyslné využití prostoru

Moderní život často vyžaduje vynalézavý přístup využití prostoru. Ford Puma vychází tomuto způsobu uvažování vstříc a nabízí největší zavazadlový prostor ve třídě  o objemu 456 l bez jakýchkoliv kompromisů v jeho využitelnosti. 

Kromě elegantního stylu a impozantního vzhledu vyniká krásně tvarovaný exteriér Fordu Puma promyšlenými funčkními prvky. Jednotlivé detaily designu zajišťují skutečnou všestrannost.

Dostupné modely

Puma Titanium

Puma Titanium X

Puma ST-Line

Puma ST-Line X

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz