JEDINÝ SVÉHO DRUHU

Není to žádný obyčejný pick-up. Je to super pick-up.

Nový Ranger Raptor byl vyšlechtěn pro sportovní jízdu v terénu. Je to vůz zkonstruovaný od základu tak, aby si suverénně vedl v jakémkoliv prostředí. Nemá sobě rovného.

Zrozen k dobývání

Od prvního usednutí do speciálních sedadel Raptoru je jasné, že tohle není jen tak nějaký pick-up. Řada pokročilých technologií a inteligentních systémů přináší zážitek z jízdy jako žádný jiný. A stiskem tlačítka můžete aktivovat nový Terrain Management System. K dispozici je šest různých jízdních režimů. Každý z nich optimalizuje jízdní vlastnosti vozu pro určitý povrch: Režim Normal, režim Sport, režim Tráva, štěrk a sníh, režim Bláto a písek a režim Kamení. Pro divokou sportovní jízdu v terénu zvolte unikátní režim Baja.

Dobývejte svět s veškerým pohodlím

Každý vnější aspekt nového Fordu Ranger Raptor je navržený tak, aby maximalizoval jeho funkčnost, odolnost a výkon v terénu. Uvnitř pak čekají technologie, které se postarají o vaše pohodlí a kontakt se světem bez ohledu na to, kam se zrovna vydáte. Zabudovaný modem FordPass Connect umožňuje například dálkové zamykání a odemykání Raptoru. Když vyměníte drsný terén za udržovanou asfaltovou silnici, můžete se vyhnout zácpám díky aktuálním dopravním informacím odesílaným přímo do navigačního systému vozu. A pokud najdete v divočině signál, můžete k palubnímu Wi-Fi hotspotu připojit až deset zařízení.

Výkonná technika

Nový Ford Ranger Raptor v sobě spojuje terénní schopnosti s geny Ford Performance, které stojí i za modely Ford GT a Focus RS. Pohání ho speciálně navržená, dvěma turbodmychadly přeplňovaná varianta vznětového motoru Ford 2.0 EcoBlue. Motor spolupracuje s novou 10stupňovou automatickou převodovkou vybavenou řadicími pádly na volantu. Výsledkem je nenapodobitelný zážitek z jízdy. A speciální terénní pneumatiky, navržené speciálně pro Raptor, vám pomohou ovládnout každý terén od vysokých písečných dun a hlubokého bláta až po říční koryta s prudkými proudy a strmé horské cesty.

Pokročilé bezpečnostní systémy

Ať už jedete po dálnici nebo se brodíte řekou, Raptor je plný důmyslných bezpečnostních systémů, které chrání vás i vaše spolucestující. Pokročilý systém ochrany proti převrácení a elektronický stabilizační program pomáhají udržet vůz za všech okolností bezpečně na všech čtyřech. Předkolizní asistent a autonomní brzdění před překážkou pak aktivně snižují pravděpodobnost dopravní nehody.

Zkonstruovaný pro každý terén

Zcela nový Ford Ranger Raptor je precizně navržen tak, aby bez námahy dobýval i ty nejnáročnější terény světa. Specifický podvozek se žebřinovým rámem je vyztužený vysokopevnostní ocelí, aby splnil extrémní nároky kladené sportovní jízdou v terénu. Raptor má světlou výšku 281 mm a snadno přebrodí vodu hlubokou až 850 mm. V souhrnu každý prvek vozu je navržený s ohledem na to, aby Raptor zprostředkoval nedostižný zážitek z jízdy v terénu.

Dostupné modely

XL

XLT

Limited

Wildtrak

Raptor

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz