SÍLA, SE KTEROU JE NUTNÉ POČÍTAT

Pracuje chytřeji a pilněji

Nový Ford Ranger je zkonstruovaný tak, aby odvedl svou práci. A protože je nabitý technikou ještě víc než dosud, pomůže nejprodávanější pick-up v Evropě chytřeji pracovat i vám. Pokročilé systémy od rozpoznávání dopravních značek přes systém udržování v pruhu až po parkovací senzory vám pomáhají udržet si přehled o situaci a zvyšují vaši řidičskou jistotu. Asistent rozjezdů ve svahu, asistent sjíždění svahů a aktivní parkovací asistent vám pak pomohou v konkrétních situacích.

Robustní konstrukce. Komfortní výbava.

Vyspělá technika a materiály nejvyšší kvality daly vzniknout interiéru, který je zrovna tak robustní a odolný jako komfortní. Poprvé v historii může být nový Ford Ranger vybaven modemem FordPass Connect. Tato technologie umožňuje zamknout nebo odemknout vůz na dálku, přijímat aktuální dopravní informace a připojovat se k Wi-Fi hotspotu. Život s vozem Ford je díky ní ještě lepší.

Výkon, hospodárnost a kultivovanost

Nový Ford Ranger je navržen tak, aby pracoval ještě pilněji a efektivněji. Nabízí paletu výkonných nových motorů, které vytěží z každé kapky paliva maximum energie. Motory spolupracují s vyspělou novou převodovkou, která se plynule přizpůsobuje měnícím se podmínkám i terénu. Je tu i řada dalších užitečných technologií od systému Auto Stop-Start až po palubní počítač. Nový Ranger je robustní pick-up, který má obojí – mozek i svaly.

Pokročilé bezpečnostní systémy

Nový Ford Ranger je vybaven celou řadou inteligentních systémů, které chrání vás, vaše pasažéry i ostatní účastníky provozu. Některé technologie, jako předkolizní asistent, snižují pravděpodobnost nehody. Jiné, včetně airbagů, snižují závažnost dopravní nehody, pokud k ní už dojde. Vůz je vybaven také vyspělým zabezpečením. Můžete tak být klidní, pokud v něm necháte nářadí nebo náklad.

Kvalita, na kterou je spoleh

V případě nového Fordu Ranger mluví čísla sama za sebe. Tento pick-up má nosnost jednu tunu a může táhnout přívěs o hmotnosti až 3 500 kg. Má světlou výšku 237 mm a snadno přebrodí vodu hlubokou až 800 mm. Každý aspekt tohoto oceňovaného modelu je skutečně zkonstruován s ohledem na všestrannost, spolehlivost a přepravní i terénní vlastnosti.

Dostupné modely

Ranger XL

Ranger XLT

Ranger Limited

Ranger Wildtrak

Ranger Raptor

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz