PŘEPRAVTE VŠECHNY S LEHKOSTÍ

Spolehlivost a kultivovanost

Transit Bus se vyznačuje spolehlivostí a komfortem. K dispozici je až s 18 sedadly. Nedostatek místa pro cestující ani pro jejich zavazadla zde opravdu nehrozí. A díky odolným materiálům zůstane vůz déle ve vynikajícím stavu. Nastupování a vystupování je nyní ještě snazší díky elektrickému ovládání bočních posuvných dveří (dostupné v roce 2020) a výsuvnému nášlapu. Po celém interiéru jsou rozmístěny elektrické zásuvky. Vaše elektronická zařízení tak mohou být vždy plně nabitá a připravená na cestu.

Užitečné technologie

Transit Bus je plný vyspělých technologií, které zpříjemňují každou jízdu. Například díky inteligentnímu adaptivnímu tempomatu budou dlouhé cesty po dálnici méně únavné a hospodárnější. Přepínatelné jízdní režimy zase umožňují přizpůsobit vlastnosti vozu aktuálním podmínkám. K dispozici je normální režim, režim pro kluzký povrch, režim bahno/vyjeté koleje, režim jízdy s přívěsem a nový režim EcoMode. Nechybí ani pokročilý systém hlídání mrtvých úhlů, širokoúhlá přední kamera nebo zadní kamera s osvětlením. To vše přispívá k lepší orientaci řidiče.

Široký výběr motorů

Transit Bus je poháněn vyspělými vznětovými motory 2.0 EcoBlue, které jsou ještě výkonnější a úspornější než předchozí motory 2.2 TDCi. Transit Bus je k dispozici s kultivovaným vysokozátěžovým motorem HDT (Heavy Duty Truck). V nabídce nechybí varianta o výkonu 125 kW (170 k) a manuální i automatické převodovka. Určitě najdete takovou variantu, která bude vyhovovat vašim specifickým potřebám. Ať se rozhodnete jakkoliv, všechny motory plní přísné emisní normy Euro HDT6.0.

Váš klíč k propojenějšímu světu

Transit Bus je nyní k dispozici s modemem FordPass Connect. Tento systém nabízí celou řadu užitečných funkcí včetně bezdrátové sítě 4G až pro deset zařízení, takže vy i vaši cestující můžete vždy zůstat připojeni. A s aktuálními dopravními informacemi doručovanými přímo do navigačního systému SYNC 3 můžete dovézt své cestující do cíle včas. Můžete dokonce sledovat stav svého vozidla a přijímat oznámení, pokud systém zjistí, že je nutná návštěva servisu.

Technologie, které pomáhají chránit vás i vaše spolucestující

Transit Bus je plný vyspělých technologií a inteligentních systémů, které zlepšují bezpečnost posádky i zabezpečení vozu. Například předkolizní asistent s detekcí chodců sleduje prostor před vozem a upozorní vás na vozidla nebo chodce, kteří by vám mohli zkřížit jízdní dráhu. Pokud včas nezareagujete na varování, systém dokonce začne automaticky brzdit. O zabezpečení vašeho Transitu i jeho nákladu se pak stará propracovaný alarm.

Mohlo by vás zajímat

Tourneo Custom

Tourneo Connect

Transit Custom

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz